Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Király kobra I_vote_lcapKirály kobra I_voting_barKirály kobra I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Király kobra I_vote_lcapKirály kobra I_voting_barKirály kobra I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Király kobra I_vote_lcapKirály kobra I_voting_barKirály kobra I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Király kobra I_vote_lcapKirály kobra I_voting_barKirály kobra I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Király kobra I_vote_lcapKirály kobra I_voting_barKirály kobra I_vote_rcap 
Jenny Miles
Király kobra I_vote_lcapKirály kobra I_voting_barKirály kobra I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Király kobra I_vote_lcapKirály kobra I_voting_barKirály kobra I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Király kobra I_vote_lcapKirály kobra I_voting_barKirály kobra I_vote_rcap 
Eric Croft
Király kobra I_vote_lcapKirály kobra I_voting_barKirály kobra I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Király kobra I_vote_lcapKirály kobra I_voting_barKirály kobra I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Király kobra Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Király kobra Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Király kobra Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Király kobra Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Király kobra Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Király kobra Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Király kobra Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Király kobra Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Király kobra Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Király kobra

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Mika Alasein
Alapító
Alapító
Mika Alasein


Férfi
Hozzászólások száma : 1564
Age : 55
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Király kobra Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Király kobra Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 26.

Tituluslista
Titulus: Sötét druidák Szakvezető
Titulus: Legendás lények ismerete tanár
Ismertség:
Király kobra Left_bar_bleue0/0Király kobra Empty_bar_bleue  (0/0)

Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeVas. Aug. 05, 2007 7:04 am

Fiú szoba, a leírását a leendő lakók készíthetik el.

A szoba lakói:
1.
2. Ilia Ogromnij
3. Glawar Cunnir
4. Olvier Lefell


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 09, 2007 8:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Konrad B
Vendég




Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeKedd Aug. 28, 2007 10:51 pm

*Kissé bicegve érkezik a szobába és körülnéz: ~Úgytűnik én vagyok itt az első. Bár egy kicsit steril a szoba. No nem baj, majd földobjuk.~ A gondolatra elvigyorodik. Kiválasztja magának az ajtótól legtávolabb eső ágyat, rögtön az ablak mellett. Ledobja táskáját a földre, pisztolyát pedig az éjjeliszekrényére rakja. Gyorsan kikeres egy tiszta alsót a táskájából és eldől az ágyán. ~Ma már fürödtem épp eleget~ gonjdolja ~Sőt, talán többet is a kelleténél...~ majd csendes, mély álomba merül.*
Vissza az elejére Go down
Konrad B
Vendég




Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2007 10:50 am

*Frissen és kipihenten ébred. Fürgén fölöltözik és egy kicsit rendbeszedi a fejét a tükör előtt, ezután pedig frissen kilép a folyosóra, a társalgó felé irányítva lépteit.*
Vissza az elejére Go down
Olvier Lefell
Diák
Olvier Lefell


nő
Hozzászólások száma : 171
Age : 32
Ismertség :
Király kobra Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Király kobra Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Király kobra Left_bar_bleue0/0Király kobra Empty_bar_bleue  (0/0)

Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2007 8:57 pm

*Most kapta meg a szoba kulcsát. Körülnéz a szobában. Látja a két szobatársát.Alaposan megvizsgálja a két,még választható ágyat, és kiválasztja a jobb állapotban lévő vas ágyat. Most jut csak az eszébe,hogy nem is köszönt a többieknek*
-Jó estét! Most kaptam meg a szoba kulcsát...Úgyhogy én vagyok a harmadik
~A 3-as egy jó szám
*Nem is törődik többet a másik két fiúval.Elkezd bepakolni.De közben rájön,hogy elfáradt. Lefekszik és szinte azonnal elalszik*
Vissza az elejére Go down
http://www.sweet-dreams-web.extra.hu
Arnuil Olórea
Diák
Arnuil Olórea


nő
Hozzászólások száma : 438
Age : 47
Ismertség :
Király kobra Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Király kobra Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Király kobra Left_bar_bleue0/0Király kobra Empty_bar_bleue  (0/0)

Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2007 10:47 pm

*Arnu érkezik a Király Kobra ajtajához, mivel pont tudja, hogy Iliát ide osztották be. Vesz egy nagy levegőt, majd óvatosan kopog ötöt a nagy ajtón, s csendesen vár, hol egyik, hol a másik lábán álldogál kissé idegesen.*
Vissza az elejére Go down
Ilia Ogromnij
Diák
Ilia Ogromnij


Férfi
Hozzászólások száma : 98
Age : 30
Ismertség :
Király kobra Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Király kobra Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Király kobra Left_bar_bleue0/0Király kobra Empty_bar_bleue  (0/0)

Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2007 11:04 pm

* Ilia már éppen arra készült, hogy nyugovóra tér, így mezítelen felső testtel botorkál az ajtóhoz és nyitja ki azt. * Szia Arnuil! * köszön a lánynak, mikor meglátja, rögtön felismeri ezüstös hajáról és hegyes füléről. * Gyere csak beljebb! Gyere! Gyere! * a lány észreveheti, hogy a fiú, bár nagyon sovány edzett testtel rendelkezik. Tizennégy év az erdőben megtette a hatását. *
Vissza az elejére Go down
Arnuil Olórea
Diák
Arnuil Olórea


nő
Hozzászólások száma : 438
Age : 47
Ismertség :
Király kobra Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Király kobra Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Király kobra Left_bar_bleue0/0Király kobra Empty_bar_bleue  (0/0)

Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2007 11:12 pm

*Arnu nem kicsit lepődik meg, mikor a fiú így nyit neki ajtót, s termetéből adódóan rendesen a féltünde fülé tornyosul.* Én...ö...izé, köszi.*motyogja kicsit megszeppenve és belépked. Körbepislog, bár nem sok különbséget fedez fel, főként inkább a ruhák vagy a használati tárgyak ami eltérnek, hisz ez fiú szoba. Olvier ágya természetesen üres, hisz a fiú gyengélkedőn van de nem is a tünde miatt jött ide. Kissé lámpalázasan fordul az óriáshoz.* Figyelj... a múltkori miatt jöttem. Nagyon sajnálom, ahogy az a féleszű kölyök ordibált veled, és Villő is így érzi. Megígérem, megkapja érte a magáét.*emeli fel mindkét kezét megelőzve az esetleges ellenérveket.*
Vissza az elejére Go down
Ilia Ogromnij
Diák
Ilia Ogromnij


Férfi
Hozzászólások száma : 98
Age : 30
Ismertség :
Király kobra Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Király kobra Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Király kobra Left_bar_bleue0/0Király kobra Empty_bar_bleue  (0/0)

Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2007 11:21 pm

Oh, ugyan már! * mondja a fiú kedvesen, miközben azért magára kap egy vastag pulóvert, bár nem éppen a lány kedvéért, hisz nincs igazán tisztábban az ilyesmi szabályokkal, csak hogy ne fázzon. * Én is bolond voltam... nem volt semmi közöm az egészhez és ezért... * megáll egy pillanatra, s arcán árnyék fut keresztül * szóval tudom, hogy én vagyok a hibás. * kicsit elhallgat, közben leül méretesebb ágyára, a lányt nem kínálja hellyel. * De azért... tőletek se volt szép, hogy úgy összekaptatok. Egyszer csak átkokkal szórtátok egymást, az ilyesmi nem jó emberhez illő! Vagy... nah jól van, félig tünde vagy. Én még soha nem láttam hozzád hasonlót. * vallja be a negyedóriás, majd lábait maga elé húzza s részben azokra támaszkodva ül tovább. *
Vissza az elejére Go down
Arnuil Olórea
Diák
Arnuil Olórea


nő
Hozzászólások száma : 438
Age : 47
Ismertség :
Király kobra Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Király kobra Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Király kobra Left_bar_bleue0/0Király kobra Empty_bar_bleue  (0/0)

Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2007 11:30 pm

Dehogyis, mi tartozunk köszönöttel, hogy megvédtél!*rázza meg fejét* Pláne én, ha nem lököd fel, lehet még most is a földön feküdnék attól a csiklandozástól.*magyarázza, de nem ül le, valahogy... nem mer. Nem fél a fiútól, inkább csak ő ismeri a szabályokat.* Azért bűbájoltuk meg őt, mert tiszteletlenül viselkedett. Nem köszönt és még... faragatlan módon is válaszolt.* próbál szebben fogalmazni.* De emiatt tényleg ne bánkódj, semmi hibád nincs ebben.*s ha lehet ezt mondani, jóságosan csillognak zafírkék szemei, ahogy a negyedóriásra néz.* Hát... én sem találkoztam még sosem óriásokkal, sem teljes, sem fél vagy negyedvérben*vallja be lesütött szemekkel.* Mifelénk nem jellemző a Fekete-erdőben.
Vissza az elejére Go down
Ilia Ogromnij
Diák
Ilia Ogromnij


Férfi
Hozzászólások száma : 98
Age : 30
Ismertség :
Király kobra Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Király kobra Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Király kobra Left_bar_bleue0/0Király kobra Empty_bar_bleue  (0/0)

Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2007 11:40 pm

* A fiú nem érti. * ~ Ilyen apróságokért bűbájolták meg őt? ~ * Számára az illem mindig mellékes volt, nem olyan neveltetésben részesült, ami az embereket szalonképességük alapján ítéli meg, sokkal inkább a tetteik szerint. És most valahogy nagyon helytelennek tűnik neki, hogy éppen a srácot lökte fel, ezért el is szégyelli magát és lehajtja a fejét, nem is látja a lány csillogó szemeit, csak akkor néz rá, mikor Arnuil is lehajtja a fejét. * Mi az Urál-vidékről származunk, ott sok óriás él, de én keveset láttam csak. Az erdőnkben nem volt sok, inkább emberek jártak arra, de ők nem kedveltek minket * meséli, majd újra lehajtja a fejét * A testvéremet is megölték. * ezt ugyanolyan hangosan mondja, mint mondandója többi részét, eszébe se jut, hogy esetleg ilyen dolgokat nem kéne csak úgy kiteregetnie. *
Vissza az elejére Go down
Arnuil Olórea
Diák
Arnuil Olórea


nő
Hozzászólások száma : 438
Age : 47
Ismertség :
Király kobra Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Király kobra Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Király kobra Left_bar_bleue0/0Király kobra Empty_bar_bleue  (0/0)

Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2007 11:50 pm

Mindegy, ezen ne fájjon a fejed. Most már Villő is meg én is tudjuk, hogy jobb vigyázni vele. Nem okoz neki gondot, hogy kinek támadjon vagy kinek mondjon sértőt, vagy tegyen durva dolgot, legalábbis eddig ennyit láttunk belőle.*vonja meg a vállát, s némi hallgatásba burkolózik. Ekkor mesél Ilia a családjártól. Mikor a testvérét említi Arnu arcára szomorúság ül ki.* Ne haragudj én... nem tudtam... sajnálom.*mondja elszomordva, s odalépked a fiúhoz, hogy apró tünde kezeit a fiú egy nagy lapát méretű kézfejére tegye. Hűvösnek érzi még így kesztyűn keresztül is, s emiatt olyat tesz, amit még talán sosem. Leveszi szép feket bársony kesztyűit, s így fogja meg a fiú kezét. Ujjai épp elég hosszúak tenyeréhez képest, s kézfejével együtt szinte tejfehérek és puhák, nemcsoda, mindig kesztyűt hord.*
Vissza az elejére Go down
Ilia Ogromnij
Diák
Ilia Ogromnij


Férfi
Hozzászólások száma : 98
Age : 30
Ismertség :
Király kobra Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Király kobra Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Király kobra Left_bar_bleue0/0Király kobra Empty_bar_bleue  (0/0)

Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimePént. Szept. 07, 2007 12:08 am

~ Kezdegetp ember lenne? ~ * gondolkozik * ~ Mindenesetre elég furcsák errefelé a népek. ~ * Látja, ahogy a lány elszomorodik, s ezen kivételesen nem csodálkozik, hisz halálról beszélt, ez pedig szomorú téma. * Ikrek voltunk * meséli még * Teljesen egyformák mindenben. * Mikor a lány megérinti a kezét zavarban érzi magát, csak emberi édesanyja szokta így megérinteni, s az apró kezekről még inkább ő jut eszébe. A közeledést azonban nem utasítja vissza, csak megjegyzi * Olyan jó meleg a kezed. * nagyot sóhajt * Ritkán szoktam fázni, de itt nem mozoghatok eleget. Lehet, hogy elsatnyulok, remélem hamar nekilátunk majd valamilyen edzésnek.
Vissza az elejére Go down
Arnuil Olórea
Diák
Arnuil Olórea


nő
Hozzászólások száma : 438
Age : 47
Ismertség :
Király kobra Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Király kobra Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Király kobra Left_bar_bleue0/0Király kobra Empty_bar_bleue  (0/0)

Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimePént. Szept. 07, 2007 12:17 am

*Arnu elmosolyodik, bár még mindig szomorkás az arca.* Hát, ha szerzel valami eszközt, megtanítalak vívni. Azt tanultam apámtól..ő... fegyverekkel is kereskedik.*magyarázza.* De amugy ott a vízesés vízgyűjtője, jó mély, tudsz úszni. Tapasztalat.*teszi hozzá sötéten és beleborzong a tegnap esti élményekbe és jeges fürdőbe.* De ne csüggedj, jó helyen vagy!*kacsint rá a fiúra majd kihúzza magát és lassan az ajtóhoz lépked.* Addig is vigyázz magadra és... kerüld a bajt, az sosem jó*mondja bátorítóan, s elmosolyodik, amolyan tünde s nem ember mosoly ez.* Jó éjszakát!*s kilép a Kobrából, s a Hiúzba siet, hoyg aztán ő is lepihenjen.*
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeVas. Szept. 09, 2007 8:56 pm

* Belép a terembe. És meglepődve néz körül, hogy olyan a szoba kinézete akár az erdő és mennyezete az aktuális időviszonyt mutatja. Megkeresi az ágyát és örömmel tapasztalja, hogy állatkája ott várja és már alszik..
~Mégs tudnak egy két dolgot a szokásokról..Hmmm.~
- Jó estét mindenkinek!*szólt körbe.*
A vacsora ráér előbb a pihenés. Majd lefeküdt és nem sokára eludt. Íját letámaszotta a falra és övjét letette a földre. Álmaiban a bölcsektől tanultakat idézte fel*
Vissza az elejére Go down
Glawar
Vendég




Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeKedd Szept. 18, 2007 8:26 pm

*Belép a szobába. Íját letámasztja ágya mellé. Leveszi vízes ruháit és kiteszi száradni, majd fölveszi a nyári ruháját. Övjét lecsatolja de a tőrt gondosan a párna alá rakja. Majd nagy nehezen elalszik.*
Vissza az elejére Go down
Kocsmáro
Vendég




Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeVas. Szept. 23, 2007 8:40 pm

*Belép a szobába a kulcsot a zsebébe teszi és látja hogy már csak egy hely van lepakol és körbenéz meglát egy alvó embert ezért halkan elővesz egy könyvet és elkezd olvasni*
Vissza az elejére Go down
Olvier Lefell
Diák
Olvier Lefell


nő
Hozzászólások száma : 171
Age : 32
Ismertség :
Király kobra Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Király kobra Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Király kobra Left_bar_bleue0/0Király kobra Empty_bar_bleue  (0/0)

Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2007 8:30 pm

*Elég ritkán van a szobában. NAp közben általában titkos,sötét helyeken,vagy zöld területeken van és rajzol,vagy gondolkozik,és este is épp,hogy beér a kijárási tilalom előtt és már alszik is. A szobatársaival alig találkozik. Ma viszont korábban bejön és nekiáll olvasni. Először fel sem tűnik neki,de aztán észreveszi,hogy új szobatársuk van. Felkel az ágyáról és bemutatkozik,majd visszaül olvasni. Ma van a szülinapja,így kifejezetten jó kedvében van.Ma lett 186 éves.*
Vissza az elejére Go down
http://www.sweet-dreams-web.extra.hu
Kocsmáro
Vendég




Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2007 9:05 pm

*Isti fell kel az ágyról örül hogy végre találkozott az egyik szobatársával*
-Hello a nevem Kocsmáros István örülök hogy megismertelek jah és boldog születés napot már épp megakartalak keresni hoyg boldog szülinapot kíánjak.
Vissza az elejére Go down
Olvier Lefell
Diák
Olvier Lefell


nő
Hozzászólások száma : 171
Age : 32
Ismertség :
Király kobra Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Király kobra Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 02.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Király kobra Left_bar_bleue0/0Király kobra Empty_bar_bleue  (0/0)

Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2007 8:07 pm

-Köszönöm.
*Már majdnem rámondja,hogy neked is,mert nem igazán van ott lelkileg is. A gondolatai egészen máshol szárnyalnak. Aztán észbe kap és bemutatkozik.*
-Olvier Lefell vagy. Holtak őre.
Vissza az elejére Go down
http://www.sweet-dreams-web.extra.hu
Ilia Ogromnij
Diák
Ilia Ogromnij


Férfi
Hozzászólások száma : 98
Age : 30
Ismertség :
Király kobra Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Király kobra Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Király kobra Left_bar_bleue0/0Király kobra Empty_bar_bleue  (0/0)

Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeVas. Okt. 07, 2007 4:05 pm

* Éppen csak elfér az emberekre méretezett ágyon, a takaró pedig egyértelműen kicsi rá... jókora talpai kilógnak pokróca alól. A negyedóriás ébredezik a Király kobra szobában, forog egy keveset, végül pedig felkel s körbetekint. Olybá tűnik egyedül van. Egyedül, s ez jobban is tetszik Neki. Nincs hozzászokva a tömeghez, az órákon kifejezetten kellemetlenül érzi magát. * ~ De most, ha már felébredtem tennem kéne valamit. Talán elnézek a tölgyesbe, az a hely emlékeztet az otthonomra. ~
Vissza az elejére Go down
Kocsmáro
Vendég




Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2007 1:46 pm

*Megérkezik a lakosztályba.Leteszi a dísztököt az ágya mellé és ő peddig lefekszik egy kicsit aludni mert látja hogy senki sincs bent*
Vissza az elejére Go down
Kocsmáro
Vendég




Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2007 3:31 pm

*Miután felébredt szép álmából kimegy az Udvarra hátha megint lessz társasága*
Vissza az elejére Go down
Kocsmáro
Vendég




Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2007 5:32 pm

*Kinyitja az ajtót.Úgy látszik most sincs bent senki.Leül az ágyára a dísztököt leteszi az ágya mellé és elhatározza hogy többet csak az órákra viszi magával.Miután ezt eldöntötte olvas egy kicsit abból a könyvből amit magával hozott az iskolába*
Vissza az elejére Go down
Kocsmáro
Vendég




Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeVas. Okt. 14, 2007 12:25 pm

~Szép nap ez a mai~Legolább is arra biztos hogy egy kicsit kimenjek az Udvarba~
*Isti az Udvarra megy közben szívja friss levegőt ami az ablakon jön be*
Vissza az elejére Go down
Kocsmáro
Vendég




Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitimeVas. Okt. 14, 2007 5:09 pm

*Visszatér az Udvarról és a fejében újra meg újra az a pillanat játszódik le amikor megpuszilta őt Jenny*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Király kobra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Király kobra   Király kobra Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Király kobra
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Kúria :: Kúria :: Diákok hálókörletei-
Ugrás: