Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Kilátó I_vote_lcapKilátó I_voting_barKilátó I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Kilátó I_vote_lcapKilátó I_voting_barKilátó I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Kilátó I_vote_lcapKilátó I_voting_barKilátó I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Kilátó I_vote_lcapKilátó I_voting_barKilátó I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Kilátó I_vote_lcapKilátó I_voting_barKilátó I_vote_rcap 
Jenny Miles
Kilátó I_vote_lcapKilátó I_voting_barKilátó I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Kilátó I_vote_lcapKilátó I_voting_barKilátó I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Kilátó I_vote_lcapKilátó I_voting_barKilátó I_vote_rcap 
Eric Croft
Kilátó I_vote_lcapKilátó I_voting_barKilátó I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Kilátó I_vote_lcapKilátó I_voting_barKilátó I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Kilátó Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Kilátó Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Kilátó Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Kilátó Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Kilátó Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Kilátó Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Kilátó Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Kilátó Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Kilátó Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Kilátó

Go down 
+24
Dorago Deltalo
Yassen Miroslav Harryson
Svetlana Vladislav Ivanov
Alexis Jasmine Blake
Morrigan Neit Niedo
Valandil Miriel
Cirelin de Sovalon
Alexej Iljics Szimonov
Anastasia Romanov
Arnuil Olórea
Aurora Avangard
Vernen Klaio
Elluin Wariner
Borginya Nerull
Anio Minako Mathilda
Eric Croft
Olga Korovjova
Unirone Kunerhant
Irego Kwiatowski
Cassidy Woonel
Szentgyörgyváry Kristóf
Ariana Ravenwood
Együgyű Iván
Kaen el Jericho
28 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Férfi
Hozzászólások száma : 1422
Age : 45
Kaszt : Kilátó Diakkepviseloholt
Ismertség :
Kilátó Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Kilátó Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 23.

Tituluslista
Titulus: Holtak őrei Szakvezető
Titulus: Bájitaltan tanár
Ismertség:
Kilátó Left_bar_bleue0/0Kilátó Empty_bar_bleue  (0/0)

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeSzomb. Júl. 07, 2007 9:49 pm

Kilátó

A Kúria északi homlokzatán magasodik a Nezabar Varázsló iskola kilátótornya. A mellvéd szerű építmény tornya kecsesen tör az ég felé, kacsú ugyan akkor masszív építményével. A vörös téglából épült mellvédre a Kúria folyosójáról lehet feljutni 111 lépcsőfok megtétele által. A csigalépcső minden fordulójában egy-egy fáklya serceg kísértetiesen, bevilágítva az éjszaka ide bátorkodóknak az utat.
Ide csak a tényleg nagyon bátrak merészkednek fel, de aki feljön annak olyan kilátásban lesz része, mint kevés helyen a világon. Innét beláthatja az Árnymadarak-mocsarát, a Kúriát körülvevő területeket, a Kékfátyol-vízesést, és a Lélekölő-hegység bérceit és Mocsáron túl elterülő ismeretlen, veszélyes világot...

A Kilátó tetején egy hatalmas távcső segít abban, hogy mindenki kedvére gyönyörködhessen, de a távcső jó szolgáltatot tehet abban az esetben is, ha netán az iskolát veszély fenyegetné. Az ellenséget az Őrző, aki mindig a Kilátóban tartózkodik, már nagyon-nagyon messziről észrevehetné és mire az ideérne, addig az Öt Alapító felkészülhet a harcra...


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 09, 2007 7:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Együgyű Iván
Nem Játékos Karakter
Együgyű Iván


Hozzászólások száma : 32
Ismertség :
Kilátó Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kilátó Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 17.

Tituluslista
Titulus: Őrző
Titulus:
Ismertség:
Kilátó Left_bar_bleue0/0Kilátó Empty_bar_bleue  (0/0)

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2007 5:34 pm

- Fussál csak nyulacska! He-he-he! Fussál csak! *az Őrző krákogó nevetéssel nyugtázza a Tölgyesnél szaladó nyúl csapatot.* - Fussál csak, úgy is fazékba végzed! He-he-he! *s folytatja a pásztázást a látcsővel. Mikor végez vele erősen koncentrál és az üzenete a legközelebbi Alapítót azonnal el is éleri. Aredhyll úr küld egy válasz üzenetet, mire az öreg, lekushad az árnyékba és pipára gyújt...
Vissza az elejére Go down
Együgyű Iván
Nem Játékos Karakter
Együgyű Iván


Hozzászólások száma : 32
Ismertség :
Kilátó Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kilátó Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 17.

Tituluslista
Titulus: Őrző
Titulus:
Ismertség:
Kilátó Left_bar_bleue0/0Kilátó Empty_bar_bleue  (0/0)

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2007 7:39 am

*Az öreg feltápászkodik a subájáról, amin az éjszakát töltötte, s húz egyet a butykosból, amiben lélekmelegítő szilvórium van, majd odaballag a távcsőhöz és pásztázni kezdi a környeket. Néhány percnyi nézelődés után viszaül a subára és még egy kortyot iszik a butykosból, mielőtt elküldené üzenetét Kaen úrnak.* ~Semmi nincs a tájon Nagy Úr! Csend van és nyugalom és még egy fia madárka sem rebben az ágról. Nagyon is csend van. Nem teccik ez nekem Nagy Úr! Telihold volt és mégis nyugalom volt és most is az van. Gyanus ez nekem. Nagyon gyanus.Nincsen semmi féreg a környéken, nincs ki ellen harcolni! Nem teccik ez nekem, nem teccik!~ *s az össze-vissza csapongó gondolatok elérik Kaen nagy urat, a Holtak Őreinek mesterét...*
Vissza az elejére Go down
Ariana Ravenwood
Mesélő



Hozzászólások száma : 269
Ismertség :
Kilátó Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kilátó Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 17.

Tituluslista
Titulus:
Titulus:
Ismertség:
Kilátó Left_bar_bleue0/0Kilátó Empty_bar_bleue  (0/0)

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2007 11:49 am

*Nj'y'hakka, a vámpír szobájában virrasztó félvér jégdémon érzékeli a gazdájának szánt üzenetet. Majd gondosan továbbítja őket, ha a mestere, aki a koporsóban alszik, felébredt*
Vissza az elejére Go down
Viera Gr
Vendég




Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeKedd Júl. 31, 2007 9:30 pm

*A csigalépcsőn halk léptek zaja hallatszik fel a Kilátóba. A 111 lépcsőfokot most az egyik Titkár próbálja maga mögött tudii és ez ha minden igaz akkor pillanatok múlva meg is történik. A nő most szeretne picit gyönyörködni a tájban nameg ugyanakkor gondolkozni is és a friss levegő se árthat neki.*
Vissza az elejére Go down
Együgyű Iván
Nem Játékos Karakter
Együgyű Iván


Hozzászólások száma : 32
Ismertség :
Kilátó Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kilátó Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 17.

Tituluslista
Titulus: Őrző
Titulus:
Ismertség:
Kilátó Left_bar_bleue0/0Kilátó Empty_bar_bleue  (0/0)

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeKedd Júl. 31, 2007 9:36 pm

-Öh,öh,öh!*bújik elő vackából Együgyű Iván és amikor meglátja a fiatal termtést elálmélkodik.* - Kisasszonykát még nem is láttam itten fenn!*néz nem titkolt lelkesedéssel a fiatal nőre.*
Vissza az elejére Go down
Viera Gr
Vendég




Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeKedd Júl. 31, 2007 9:47 pm

*A köhécselésre picit ijedten néz az öregemberre.* -Elnézést kérek a zavarásért.. *Néz picit zavarodottan, de utána megnyugszik.* -Akkor most itt az ideje, hogy lássa.. *Arcára egy kedves mosoly űl ki, és fejéről leveszia csuklyát.*
Vissza az elejére Go down
Együgyű Iván
Nem Játékos Karakter
Együgyű Iván


Hozzászólások száma : 32
Ismertség :
Kilátó Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kilátó Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 17.

Tituluslista
Titulus: Őrző
Titulus:
Ismertség:
Kilátó Left_bar_bleue0/0Kilátó Empty_bar_bleue  (0/0)

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeKedd Júl. 31, 2007 9:52 pm

- Kisasszonyka milyen jó az öreg Ivánhoz!*motyogja elpirulva a vén ember, majd előhúz a zsebéből egy koszos üveget.* - Én Együgyű Iván volnék, az őrző. Iszik velem egy kortyot a kisasszonyka?*s a nő felé nyújtja az üveget.*
Vissza az elejére Go down
Viera Gr
Vendég




Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeKedd Júl. 31, 2007 9:58 pm

*A nő kedvesen elmosolyodik, és az öregemberre néz.* -Örvendek a szerencsének. Én Viera Grovery lennék.. titkár.. *Teszi hozzá, bár nem tartja fontosnak a dolgot. Az üvegre néz, ésha már így megzavarta nyugalmát, és még ennyire kedves is hozzá, nem lenne szíve elutasítani.* -Talán egy kicsit kérek! *Bólint.* -Ne tessék megharagudni, hogy ide feljöttem, de tetszik tudni picit levegőzni szerettem volna, meghát gondolkozni. *A nőtől picit meglepő a sok beszéd, főleg, hogy nem egy beszédes típus, de talán ez az egyik emberi oldalának egy kicsinyke része, amit megszoott osztani másokkal is ha jónak látja.* ~Milyen kedves öregember.~ *Gondolja magában.* ~Vajon még milyen meglepetés vár reám a kastélyban..~ *Viera talán nem is annyira gonosz egy teremtés amilyennek elsőnek látszik, nameg amitmegmutatott magából a tanári szobában. Tud gonosz is lenni, de talán a vidmáság az igazi énje.*
Vissza az elejére Go down
Együgyű Iván
Nem Játékos Karakter
Együgyű Iván


Hozzászólások száma : 32
Ismertség :
Kilátó Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kilátó Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 17.

Tituluslista
Titulus: Őrző
Titulus:
Ismertség:
Kilátó Left_bar_bleue0/0Kilátó Empty_bar_bleue  (0/0)

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeKedd Júl. 31, 2007 10:03 pm

- Ilyen kedves kisasszonykát még nem is igen láttam a jó öreg szurdokban!*mondja az öreg és odaadja az üveget Vierának.* - Tudja kedves, ide ritkán jönnek fel az emberek, csak nagy néha Kaen úr, de ő inkább éjszaka, és Darika úrnő, de neki meg ki nem állom a hiénáját. De maga olyan szép és kedves és aranyos Viera kisasszony, mit keres itt ebben a halállelkű Kúriában?! *kérdi az öreg csillogó szemekkel a nőtől.*- Magának valami szép és kellemes kastélyban lenne a helye valami fess ember oldalán!*teszi hozzá és látszik rajta, hogy ez a szent meggyőződése.*
Vissza az elejére Go down
Viera Gr
Vendég




Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeKedd Júl. 31, 2007 10:11 pm

*Viera kedvesen felkacak.* -Ugyan kérem. Nem mindig vagyok én ennyire barátságos és kedves... *Bár Viera most tényleg teljesen szavának ellenkezőjének tűnik.* -Mit keresek én itt? Hááát ez igen hosszú történet. tetszik tudni Fél-Tünde vagyok és ahol én laktam kiűztek.. mert.. *Picit elcsuklik hangja.* -Megöltem édesapámat... *Erre sosem volt büszke és a mai napig sem békélt meg a dologgal, de utálta apját és amit édesanyjával művelt azt nem tudta nézni.* -Sok okból kifolyólag haragudtam édesapámra, éshát megöltem.. aztán elűztem és sok éves "vándorlás" után most itt vagyok, Cirelin úrnő jóvoltából.... *meséli el dióhéjban a történetet.* -Tanítani jöttem, hogy átadhassam azt másnak amit én tudok. A mai tanári gyűlésen azt vettem észre, hogy igazából senki nem kedvel senkit, és bán én is a sötét oldalamat mutattam, valahol elkeserít a dolog. Bár mikor ide jöttem tudtam, hogy mi vár rám, de emberi oldalam a békét szereti ugyan úgy ahogyan tünde oldalam.. igaz gyűlölnöm kéne az embereket, közömbös kellene lennem mindenkivel.. de.. *Végigmutat magán.* -Ez sajnos nem látszik meg rajtam.. *Vonja meg vállát.*
-Fess ember mellettem? *Vonja fel szemöldökét.* -Hááát nem is tudom... *csóválja fejét.* -Sosem gondolkoztam el rajta..
Vissza az elejére Go down
Együgyű Iván
Nem Játékos Karakter
Együgyű Iván


Hozzászólások száma : 32
Ismertség :
Kilátó Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kilátó Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 17.

Tituluslista
Titulus: Őrző
Titulus:
Ismertség:
Kilátó Left_bar_bleue0/0Kilátó Empty_bar_bleue  (0/0)

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeKedd Júl. 31, 2007 10:16 pm

- Bizony mondom fess ember mellett Viera kisasszony! S ha rám hallgat, akkor elmegy egy vidámabb helyre.*modnja s közben elveszi a nőtől a butykost és meghúzza, majd visszaadja Vierának.*- Tudja kisasszonyka itt minden olyan sötét és magányos. De maga igazi napsugár az égen!*s megint elpirul a jó öreg, de aztán észbe kap, hogy egy sokkal, de sokkal magasabb szinten álló nővel beszél...* - De ne haragudjon a kisasszony, hogy itten feltartom, mikor magányra vágyik. Nekem úgy is körül kell néznem a tájon, maga meg csak levegőttön itten kedvére! S jöjjön bármikor itten szíves fogadtatásra lel.*mondja az öreg és oda battyog a távccsőhöz és most vagy két órán kerestül a tájat fogja ellenőrizni...*
Vissza az elejére Go down
Viera Gr
Vendég




Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeKedd Júl. 31, 2007 10:26 pm

-Nagyon kedves magától, és tényleg megfontolandó a tanácsa, de azt hiszem én mégis maradnék a kastélyban. Szeretnék bizonyítani, ha nem másnak akkor magamnak, és azt a tudást ami a birtokomban van, szeretném másoknak is átadni, bár az én erőm sem a legnagyobb, de ez is valami.. *Itt pici szünetet hagy és ő is iszik egy keveset.* -Lehet, hogy minden sötét-magányos, de van egy új célom.. bár talán badarságnak tűnik, mégis megpróbálom.. ha megy megy ha nem nem. Napsugár.. oh.. nagyon szépen köszönöm ezeket a gyönyörű dicséreteket és bókokat.. *Kedvesen meghajol.* -Feltartani.. na azt már nem.. engem ugyan nem.. inkább én magát.. *Visszadja az üveget, de elötte természetesen jól kitisztítja egy kis varázslattal, csak úgy adja vissza.* -Remélem máskor is lesz szerencsém találkozni magával, jól éreztem most magam. Számomra elég is volt mára idefent. Magának jó kémlelést, de aztán csak óvatosan..és tessék jól felöltözni.. este már hűvös az idő.. a mihamarabbi viszont látásra.. *Ismét meghajol, fejére húzza a csuklyát és lesétál a csigalépcsőn.*
Vissza az elejére Go down
Együgyű Iván
Nem Játékos Karakter
Együgyű Iván


Hozzászólások száma : 32
Ismertség :
Kilátó Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kilátó Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 17.

Tituluslista
Titulus: Őrző
Titulus:
Ismertség:
Kilátó Left_bar_bleue0/0Kilátó Empty_bar_bleue  (0/0)

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2007 9:51 pm

- Ejnye no! Mi a fene futkározik ott az erdő szélén?*motyogja maga elé az öreg, s guvad a szeme...*
Vissza az elejére Go down
Viera Gr
Vendég




Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2007 9:55 pm

*A csigalépcsőn a tegnapi nő körvonalai rajzolódnak ki. Viera jön fel ismét a lépcsőkön, és meglepetésére ismét itt találja az öregembert. Arcára egy kedves mosoly ül ki.*
-Széép estét!
*Köszönti kedvesen csilingelő hangján. *
-Mit tetszik figyelni?
*Érdeklődik, miközben odasétál az öregemberhez. Egyik kezét a zsebébe dugja.. talán lapul ott valami.*
Vissza az elejére Go down
Együgyű Iván
Nem Játékos Karakter
Együgyű Iván


Hozzászólások száma : 32
Ismertség :
Kilátó Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kilátó Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 17.

Tituluslista
Titulus: Őrző
Titulus:
Ismertség:
Kilátó Left_bar_bleue0/0Kilátó Empty_bar_bleue  (0/0)

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2007 10:00 pm

*Az öreg komótosan megforul, amikor meghallja a hangot.* - Óh a kisasszonyka megint megtiszteli Együgyú Ivánt... Jó estét magának is kedveském! Mit is figyelek, mit is figyelek Viera kisasszonyka?! Aztat magam is szeretném tudni! Aztat hiszem hogy nyulacskák, de hát akár orrontó furkászok is lehetnének. De az én szemem már nem az igazi. De ha kisasszonyka belenézne a távcsőbe...*lép hátrébb reménykedve az öreg.*
Vissza az elejére Go down
Viera Gr
Vendég




Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2007 10:05 pm

-Szerintem én napi szinten leszek itt látogató...
*Szólal meg kedvesen.*
-Mindig is szerettem az ilyen helyeket és a természet mindig is közel állt hozzám, nameg itt a kilátás gyönyörű..
*Figyelmesen hallgatja az öregembert. A távcsöves dolgot örömmel veszi.*
-Persze, hogyne megnézem, csak tessék megmondani, hogy pontossan hol nézzem..
*Odalép a távcsőhöz és türelmesen vár az utasításra.*
Vissza az elejére Go down
Együgyű Iván
Nem Játékos Karakter
Együgyű Iván


Hozzászólások száma : 32
Ismertség :
Kilátó Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kilátó Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 17.

Tituluslista
Titulus: Őrző
Titulus:
Ismertség:
Kilátó Left_bar_bleue0/0Kilátó Empty_bar_bleue  (0/0)

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2007 10:09 pm

- Hát itten ezen a kis likon benéz kedveském és akkor ottan az erdő szélén nézze meg mik szaladgálnak! Az én szemem a nagy és gonsoz dolgokat veszi csak észre, de ez egyik sem. De ha nyulacskák, akkor üzenek a vadőrnek, hgy egy leveskét csinálhatna nekem belőlük! Tudja Viera kisasszony oda vagyok a nyúllevesért!*s még a szája szélét is megnyalja, ahogy a levesre gondol.*
Vissza az elejére Go down
Viera Gr
Vendég




Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2007 10:14 pm

*Követi az öregúr szavait, így benéz a kis lukon, amin meg si pillantja az erdőt. Feltűnik neki is, hogy ott mozgolódik valami. Pár pillanatig csendben néz a távcsőbe, végül felegyenesedik és a bácsira néz.*
-Hát akkor azt hsizem most szerencsés napja van...
*Mosolyodik el.*
-Ugyanis ott az három eleven nyulacska, akik vígan ugrándoznak. Deha szereti a nyúllevest akkor máskor hozok én is saját készítés alapján...
*Kedveskedik.*
Vissza az elejére Go down
Együgyű Iván
Nem Játékos Karakter
Együgyű Iván


Hozzászólások száma : 32
Ismertség :
Kilátó Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kilátó Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 17.

Tituluslista
Titulus: Őrző
Titulus:
Ismertség:
Kilátó Left_bar_bleue0/0Kilátó Empty_bar_bleue  (0/0)

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2007 10:20 pm

- Jaj kedvesekém, dehogy akarom én magát ilyennel fárasztani! A vadőr úr néha meglep ilyen nyalánkságokkal, ha meg nem, akkor a házi manók hozzák nekem az ételt! Tudja Kaen úr rájuk parancsolt, hogy aszongya:Ennek az Őrzőnek itt mindig legyen elég étele, itala.. s azóta a manók naponta többször is hozzák nekem a jobbnál jobb falatokat.*mondja az öreg és amikor Kaenről beszél a szeme csillogni kezd mintha csak egy istenről lenne szó.* - Maga kisasszonyka meg Titkár és ne végezzen ilyen alantas munkát mint egy öreg ember etetése...
Vissza az elejére Go down
Viera Gr
Vendég




Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2007 10:25 pm

*Kedvesen elmosolyodik és megcsóválja a fejét .*
-Fárasztani engem nem lehet, ahoz én még túl gyerek vagyok. És igenis szívesen hozok magának finomságokta és már van is egy ötletem, hogy mit fogok hozni következő ittjártamkor. Ilyet egészen biztos,hogy nem evett még, mert a házimanók biztos nem ismerik, hameg ismerik és el is tudják készíteni akkor az nem lehet valami finom... bár szeretem a házimanók által készült ételeket, de ezt nem hiszem, hogy sikeresen el tudnák készíteni.
*Elmosolyodik saját magán.*
-Azért tessék rámszólni, ha túlsokat fecsegek...
*A mondat végén kedvesen felkacag.*
-Tehát ez számomra nem alantas munka. Kaen mester meg jószívű bár ez még felém nem nyilvánult meg, de ha maga mondja akkor azt el is hiszem..
*Felteint az égre, ahol lassan előbújnak a csillagok.*
Vissza az elejére Go down
Együgyű Iván
Nem Játékos Karakter
Együgyű Iván


Hozzászólások száma : 32
Ismertség :
Kilátó Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kilátó Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 17.

Tituluslista
Titulus: Őrző
Titulus:
Ismertség:
Kilátó Left_bar_bleue0/0Kilátó Empty_bar_bleue  (0/0)

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2007 10:30 pm

- Jaj a kisasszonyka olyan jó hozzám, mint tulajdon anyám sem volt talán!*mondja az öreg és elpirul!*- De mostan már lássa besötétedett, ideje, ha visszatér a szállására kisasszonyka, nehogy valami baja essék! *mondja z öreg aggódva, de az eszébe sem jut, hogy Viera egy nagy hatalmú mágus, akinek nem sok baja eshet itt a birtokon...*- Menjen szépen Viera kisaszony, és álmodjon valami fess legényről! Jó éjszakát kedveském!*mondja az öreg és megvárja amig a lány elmegy, majd a távcsőhöz megy és kémleli a vidéket.*
Vissza az elejére Go down
Viera Gr
Vendég




Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2007 10:40 pm

-Ugyan már!
*Csóválja fejét kedvesen. nem tudja hova tenni ezt a rengeteg bókot. Soha életében nem kapot senkitől ilyet főleg nem ennyit és ez most jól esik neki.*
-Rendben van, de maga is vigyázzon magára és nehogy megfázzon nem szeretném, hogyha nekem itt baja lesz...
*Néz aggodóan a férfira, de végül csak kedvesen meghajol és távozik. Az álmodjon szépeket egy fess férfiről, azon csak jót vigyorog.*
Vissza az elejére Go down
Szentgyörgyváry Kristóf
Diák
Szentgyörgyváry Kristóf


Férfi
Hozzászólások száma : 736
Age : 31
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Kilátó Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kilátó Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 01.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Kilátó Left_bar_bleue0/0Kilátó Empty_bar_bleue  (0/0)

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2007 10:35 am

*Kristóf mire felkászálodik a lépcsőn a lépcsőn majd kiköpi a tüdejét és oda megy a távcsőhöz és elkezdi csodálni a tájat.Magába már eldntötte hogy ide még ma biztos feljön.Ezek után elindul lefele a lépcsőn és nagyon reméli h nem fog megcsúszni rajta amint leér a folyósóra megkönyebbül.*
Vissza az elejére Go down
Együgyű Iván
Nem Játékos Karakter
Együgyű Iván


Hozzászólások száma : 32
Ismertség :
Kilátó Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kilátó Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jul. 17.

Tituluslista
Titulus: Őrző
Titulus:
Ismertség:
Kilátó Left_bar_bleue0/0Kilátó Empty_bar_bleue  (0/0)

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimePént. Aug. 03, 2007 7:45 pm

*Az Őrző csendesen álldogál a távcső mellett. Most pásztázta végig a tájat, és nevetgélve konstatálta, hogy már diákok szaladgálnak minden felé a birtokon.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kilátó
Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Kúria :: Kúria-
Ugrás: