Nezabar varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar varázslóképző

Bolgár mágusiskola
 
Fórum linkKezdőlapGalleryHírekLegutóbbi képekÓrarendÓrákÚjságRegisztrációBelépésKeresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Mika Alasein
Pszichológia-szoba I_vote_lcapPszichológia-szoba I_voting_barPszichológia-szoba I_vote_rcap 
Cirelin de Sovalon
Pszichológia-szoba I_vote_lcapPszichológia-szoba I_voting_barPszichológia-szoba I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Pszichológia-szoba I_vote_lcapPszichológia-szoba I_voting_barPszichológia-szoba I_vote_rcap 
Anastasia Romanov
Pszichológia-szoba I_vote_lcapPszichológia-szoba I_voting_barPszichológia-szoba I_vote_rcap 
Sentor Mordester
Pszichológia-szoba I_vote_lcapPszichológia-szoba I_voting_barPszichológia-szoba I_vote_rcap 
Jenny Miles
Pszichológia-szoba I_vote_lcapPszichológia-szoba I_voting_barPszichológia-szoba I_vote_rcap 
Irego Kwiatowski
Pszichológia-szoba I_vote_lcapPszichológia-szoba I_voting_barPszichológia-szoba I_vote_rcap 
Vernen Klaio
Pszichológia-szoba I_vote_lcapPszichológia-szoba I_voting_barPszichológia-szoba I_vote_rcap 
Eric Croft
Pszichológia-szoba I_vote_lcapPszichológia-szoba I_voting_barPszichológia-szoba I_vote_rcap 
Szentgyörgyváry Kristóf
Pszichológia-szoba I_vote_lcapPszichológia-szoba I_voting_barPszichológia-szoba I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Mesélés
Pszichológia-szoba Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:18 pm by Cirelin de Sovalon

» HTML Kódok
Pszichológia-szoba Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:17 pm by Cirelin de Sovalon

» Játékkereső
Pszichológia-szoba Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 2:10 pm by Kaen el Jericho

» Aligátor
Pszichológia-szoba Icon_minitimeSzer. Dec. 19, 2007 1:38 pm by Blair Nola Murphy

» Udvar
Pszichológia-szoba Icon_minitimeSzomb. Nov. 24, 2007 2:35 pm by Hana Dentry

» Beszélgetés kötetlenül
Pszichológia-szoba Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2007 4:10 pm by Miwako Suspiria

» Tölgyes
Pszichológia-szoba Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 9:30 pm by Dorago Deltalo

» Bűbájok Világa - Bűbájtan terem
Pszichológia-szoba Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 8:28 pm by Leonard Wyatt

» Parlagi sas
Pszichológia-szoba Icon_minitimeHétf. Nov. 19, 2007 5:19 pm by Igor Volonyev

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Okt. 24, 2007 7:23 pm-kor volt itt.

 

 Pszichológia-szoba

Go down 
+14
Sophia Vivienne Roatz
Násti Dolohov
Miwako Suspiria
Arnuil Olórea
Leonard de Wandom
Elluin Wariner
Dorago Deltalo
Carmen Z. Jensen
Clare Petal
Silmera Elanor Spelle
Mika Alasein
Jenny Miles
Anaze White
Olga Korovjova
18 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Olga Korovjova
Diák
Olga Korovjova


nő
Hozzászólások száma : 689
Age : 35
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 14.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 1:23 pm

Kedves Diákok!

Ez a szoba, szigorúan az AT engedédlyével, azért jött létre, hogy itt szakoktól függetlenül bármiről tudjdunk beszélgetni, meghalgassuk egymást. Sokunknak vannak problémái az életben, és vannak, akiknek sokszor a Neza az egyetlem fogódzója az élettel szemben.
Ezért született az ötlet, hogy az userek megoszthassák egymással a gonddolataikat, nehézségeiket. És hogy tanáccsal szolgálhassunk egymásnak, sgíthessünk. Bármilyen kérdés, vagy probléma merüljön is fel, én a legjobb tdádsom szerint igykszek itt nektek válaszolni, lehetőség szerint azonnal, de legkésőbb a következő napon.
Én is sokszor voltam már úgy az életben, hogy megnyiltam úgymond egy idegen előtt, és ő meghallgatott. A tanácsát meghallgattam, mérlegeltem, ddöntöttem. És abból a beszélgetésből egy remek barátság, később szerelem született... Tisztában vagyok azzal hogy sokszor mennyit jelen egy-egy jó szó, vagy meggondolt tanács....
Épp ezért várok itt mindenkit, és nem csak azt akinek gondjai, megbeszélnivalói vannak, hanem azt is, aki csak szimplán szeretné megosztani a gondolatait, és szeretné hogy meghalgassák.
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Férfi
Hozzászólások száma : 472
Age : 32
Localisation : Veszprém
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 12.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 4:49 pm

Nah hátha te tudsz valami jót erre:
környezetemben (értem veszprém kjörnyékiekre) akik elöszsör látnak, majd ismernek meg, vagy meg sem ismernek, piszkálódnak kinézetem miatt, az igazat emgvallva voltam mrá depis is emaitt. nah eddig senk isem tudott igazán jó tanácsot adni, talán majd te Very Happy
Vissza az elejére Go down
Olga Korovjova
Diák
Olga Korovjova


nő
Hozzászólások száma : 689
Age : 35
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 14.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 8:52 pm

Ha jól értem, akkor arról van szó, hogy miután összefutottatok, és majd egy másik időpontban is, nem hajlandóak megismerni...(legalábbis úgy tesznek) Szólj ha félreértettem.

Nos, az ilyen embereket, ha nem túlzottan mély kapcsolat fűz hozzájuk, egyszerűen érdemes figyelmen kívül hagyni, mígnem csak rájönnek, hogy: 1 szükségük lehet rád
2: nem biztos hogy a kinézeted alapján kell téged megitélni

sajnos nagyon sok ember ilyen. De ezekben az esetekben érdemes őket levegőnek nézni, mert ez sokszor jóval nagyobb sértés. Másrészt nem tudom konkrétan mi nem tetszik a kinézeteden, ha kifejtenéd konkrétabban, lehet hogy kicsit okosabb lennék, konkrétabbat tudnék mondani Razz
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Férfi
Hozzászólások száma : 472
Age : 32
Localisation : Veszprém
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 12.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 9:15 pm

hát.. voltam én már frodo, nyomorék meg ilyesmik (példa a köynebb és a durvább műfajú sértésekből D:) Alapból elvegőnek néztem őket, hátha ráunnak, de a legroszabb, amikro állok a buszon, és már volt, hogy az egyik elkezdett rugdallni, gondiktam, magamban, hátha ráun majd, de 24 percen át rugdallt, monynuk nemtörődtem vele Very Happy általánosban tüskésbokorba is belelöktek Very Happy
Megismerni nem is akarnak Very Happy Otársaimnak igazán nincs bajuk velem, de az 1 osztállya fölöttünk járók.. uh.. van 1 dagi akit midnig 2-3 rockerkinézetű kísér, és a dagi az ésuzveszejtő, az mindig piszkál ha elmegy melettem/előttem, vagy beszól, vagy direkt valami hülye képet vág. Jó, beismerem nemvagyok szépség, de minek piszkálni miatta? Very Happy nem lennék boldog és hülye természetű, már tuti tök depis lennék Very Happy Már vagy... 3-5 éve megy eez velem Very Happy Örültem mikor kikerültem általánosból, mert ott még Otársak is piszkálltak, azóta csak akkor találkoztam a piszkálódókkal, mikor volt ofőnk eltörte a lábát, és bementünk hozzá a kórházba Very Happy De ami furcsa, hogy itt lányok se bírnak nagyon (nah nesze nekem,a zok is legötbb kinézetre dönt Very Happy) de már volt hogy lejött pestről az egyik látogatóba (talira), nah aszerinte ár neem néztem ki roszsul, csak felém vannak ilyen rossztermészetű emberkék? Very Happy Jó azt nem mondom, hogy mindenki olyan, mert így ugye nem lehetne behatárolni ugyebár, dee sajna errefelé angyon sok ilyen ember van Sad
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 9:19 pm

Hm, szegény Anaze. Nálam is az ált. iskola volt a rossz, főleg a felső tagozat, így örültem, hogy elkerültem onnan. Abba a suliba, ahova járok, nincsenek is volt osztálytársaim, így tiszta lappal kezdhettem újra.
Vissza az elejére Go down
Olga Korovjova
Diák
Olga Korovjova


nő
Hozzászólások száma : 689
Age : 35
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 14.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 9:30 pm

Nos, erre először is: ezen, most elfogult leszek, de másokat idézve: megszépültem.. régebben engem is sok , nagyon sok efféle atrocitás ért, és nem is egyszer sírtam miatta, és ah én sem lettem volna ennyire hülye... Very Happy Tudod ez a mi szerencsénk ilyenkor.
A rugdolózás nem egy szép dolog, de mondjuk úgy, diplomáciai módon kell fogalmazni, nem szeretném ha ebből gondjaink lennének.
Nem tudom, próbáltál-e már esetleg olyan megoldást, hogy ha beszólnak, viccesre veszed a figurát. tehát: pl: gollam vagy, akkor nyugodtan megjegyezheted kb ezt: persze drágaszágom....tudom:D
Amit nekem annó sikerült megvalósítani: más osztályokból barátot szereztem, és a tanulással kitűntem, ami miatt ugyan piszkáltak, de ha kellett a lecó, bezzeg már kuncsorogtak Laughing
és még én megtettem, hogy egy aprót változtattam a külsőmön (de nem miattuk, azt sose tettem voln) értek ezalattt: hajvágás, szinezés... mindjárt másképp áltak hozzá a dologhoz.
Remélem ezzel valamit tudtam segíteni
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 9:35 pm

Bárcsak hamarabb lett volna, akkor még meg is tehettem volna. De legalább most már a középsuli más, igaz, itt is cukkolnak, de ha kell a matekházi, akkor bezzeg már könyörögnek. Anaze, neked is azt ajánlom, amit Olga mondott: bizony néha hülyék az emberek, de hát meg kell próbálni ezen változtatni.
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Férfi
Hozzászólások száma : 472
Age : 32
Localisation : Veszprém
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 12.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 9:40 pm

jó, de én frodó jelzőt kaptam Very Happy arra mit modnjak? XD
Másrészt hajam mrá levágattam, hogy ne hívjanak frodonak, mert igazat megvallva túl érzékeny lélek vagyok Very Happy de sajna túl hamar viszanű hajam, kár hogy nagyapámtól örököltem XD
Jah, és akkor még addig van jó dolgom, míg a piszkálódók nem szereznek tudomást ekcémámról Very Happy


A hozzászólást összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 11, 2007 9:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 9:41 pm

He? Az meg mi? A frodó mi?


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 11, 2007 9:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Férfi
Hozzászólások száma : 472
Age : 32
Localisation : Veszprém
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 12.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 9:46 pm

Gyűrűk urában a gyűrűhordozó, a kócoshajó
Gollamot tökjól tudnám utánozni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mika Alasein
Alapító
Alapító
Mika Alasein


Férfi
Hozzászólások száma : 1564
Age : 55
Localisation : Bábolna
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Jun. 26.

Tituluslista
Titulus: Sötét druidák Szakvezető
Titulus: Legendás lények ismerete tanár
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 10:00 pm

Ha szabad egy picit nekem is szolnom Olga:

Én most ismertelek meg téged is és Anazét is. És nekem mindketten borzasztó szimpatikus, jó pofa embernek tűntök. És baromira nem érdekelt soha ki hogyan néz ki, mert ahogy tudjuk a szépség csak adottság, de hogy az ember, milyen EMBER lesz az bizony rajta múlik. És az én barátaim inkább legyenek "CSAK EMBEREK", mint sem cicababák vagy adoniszok!

Szóval nekem mindegy ki hogy néz ki, ha valakit a szívembe zárok, az ott is marad, akármilyen a kinézete!
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Silmera Elanor Spelle
Diák
Silmera Elanor Spelle


nő
Hozzászólások száma : 184
Age : 32
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 28.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 10:03 pm

Anaze, sztem a frodósággal semmi baj nincs, apum fiatalon tiszta hobbitkinézetű volt... ghihihi....szetem az aranyos.

Amikor fitalabb voltam/nem mintha most öreg lennék/ engem is értek iylen támadásaok, de sztem mindenkit abban a korban, egyrészt, mert kevesen vannak akik már akkor kiforrott egyéniségek, másrészről pedig akkor mindenki minden hülyeséget magáravesz. Sokkal nagyobbnak tűnnek a problémák.

vagy lehet, hogy most tűnnek jelentéktelennek.... mindenestre sok dolgot túlbonyolítunk.Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Férfi
Hozzászólások száma : 472
Age : 32
Localisation : Veszprém
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 12.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 10:06 pm

Ared: Ezzel nagyon egyetértek Very Happy 2004 óta minimm elvem már, hogy a beső tulok a fontosabbak.

Silmera: A szöveggel a Frodó esetében nincs is igazándiból gond, csak ahogy mondja, az a gúnyos hang.. Brrr Very Happy
Vissza az elejére Go down
Silmera Elanor Spelle
Diák
Silmera Elanor Spelle


nő
Hozzászólások száma : 184
Age : 32
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 28.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 10:13 pm

Sajna, sok a rosszindulatú ember Anaze, ez van. Nem is értem miért lesz valakinek jó, ha mást kigúnyol...
Vissza az elejére Go down
Clare Petal
Diák
Clare Petal


nő
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Localisation : Pécs
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 10:16 pm

Engem pl a fogszabályzóm miatt csúfoltak!Meg elég béna voltam 9ben tesiből és tesisi osztályba kerültem 9. félévkor!Az előző suliban még tornaterem sem volt!Hát el tudjátok képzelni milyen béna lehettem!Kinevettek megdobáltak a fiúk!Meg fogszabályzóm miatt is!Az van most is de már más a helyzet!Szal 10.ben megbuktam mert letojtam mindent az emberek miatt és az új osztályban teljesen elfogadtak!Mondták hogy szép vagyok és a fogaim is azok lesznek mert fogszabim van és ne törődjek azokkal a bunkókkal.Hát túltettem magam rajta és az új osztályban tök jól érzem magam.Megjött az önbizalmam!Bár egy évet ugye ismételtem de megérte meg igaz barátaim lettek az osztálytáraim személyében!És a külső tényleg nem számít!Aki az alapján ítél az az ember belűl üres és nem kell vele foglakozni!
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 10:54 pm

Sajnos túl sok volt azok közül, akik jó barátaim voltak, pont azok csúfoltak a legtöbben. Utána meg bejött a fogszabályzó is, úgyhogy akkor minden összejött, már kezdtem feladni, mikor végre a középsuli jött.
Vissza az elejére Go down
Clare Petal
Diák
Clare Petal


nő
Hozzászólások száma : 349
Age : 30
Localisation : Pécs
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 04.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 11:03 pm

Igen jenny!Hasonló szitu csak én második 10től kezdve érzem így Very Happy
Vissza az elejére Go down
Olga Korovjova
Diák
Olga Korovjova


nő
Hozzászólások száma : 689
Age : 35
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 14.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 11:33 pm

Örülök, hogy máris ennyien hozzászóltatok Laughing (na most virul a fejem)

Arednek nagyon igaza van, és mindenki másnak, aki azt mondja, belül üres az, aki a másikat külső alapján ítéli meg. Elmondok valamit: azért csinálják, mert irigyek. mert nektek volt valami, ami nekik nem, és ezt megpróbálták negatív színben feltüntetni. Az ilyen osztályközösségekben nagyon is létezik a birka elv. ha valki elkezd valamit (mert féltékenységből nem tetszik neki) akkor a többiek követik, nehogy lemaradjanak, és ők legyenek a céltáblák. Ezt az esetet értsétek nyugottan a fogszabályzóra is, mert lehet: épp arra féltékeny, h neked szebb fogaid lesznek Very Happy Ő meg dugdoshatja a sajátját... hát sajna az ember ilyen tökéletlen.
Még valami, ha már így felmerült a dolog: nekem sem az általános, sem a középsuli nem volt valami "hű de nagy szám", bár nem panaszkodhatom, mert haverjaim voltak. (csak utólag kezd kiderülni, hogy nem is biztos, hogy még most is azok) de akkor jó volt velük áthülyülni az órékat.
Azonban ahol most vagyok, egy képzésen, szakközépben ott imádom az osztályt. Tényleg mindenkivel legalább türhető viszonyban vagyok, mindenkit kedvelek. nehéz leírni a változást, de képzeljétek el úgy, mint mikor egy évig csak a spenótot eszed (mert mellesleg gyűlölöd) és utána jöhet a palacsinta, amit viszont imádsz... szóval így vagyok én most.
Mellesleg Anaze!!!! Bármit mondjanak is, van egy jó tulajdonságod: a humor. Álíltom, ezzel bármit ki lehet küszöbölni, mert azok, akik értik a jó humort képesek az élet dolgait más oldalról is meglátni!
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Férfi
Hozzászólások száma : 472
Age : 32
Localisation : Veszprém
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 12.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 12:58 am

Hát ha te modnod hogy jó humorom van, akkor biztos úgy van Razz Very Happy én röhögök midnen hszemnél, msnen, meg máshol is , 1 hsz 1 smiley Very Happy nem is tdom amgamról miylen érzékem vana humorhoz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 11:00 am

Fúj, utálom a spenótot! Sose ettem meg! A palacsintát viszont imádom! Very Happy
Lehet igazad van Olga, hogy csak féltékenyek voltak, de sajnos nem volt mire. De bezzeg amikor házi kellett, akkor mindenre jó voltam! Amikor meg nem adtam oda, akkor meg én voltam a b*rom. Ezt sose értettem, de már mindegy, elkerültem onnan, így legalább nem kell tovább elviselnem a hülyeséget.
Ja, és Anaze, tényleg a humorod a legjobb! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Férfi
Hozzászólások száma : 472
Age : 32
Localisation : Veszprém
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 12.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 5:37 pm

kössz, jó tudni Very Happy örülök bneki ^^^nem sokan mondják Razz XD
Vissza az elejére Go down
Olga Korovjova
Diák
Olga Korovjova


nő
Hozzászólások száma : 689
Age : 35
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Aug. 14.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Főprefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 6:46 pm

önbizalom főprefi, önbizalom Laughing
Ha az nincs, akkor nincs semmi
Vissza az elejére Go down
Jenny Miles
Diák
Jenny Miles


nő
Hozzászólások száma : 1071
Age : 32
Localisation : Debrecen
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 10.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 6:49 pm

Olgának igaza van, Anaze. Nem kell semmi más, csak önbizalom. (Ami nálam sajnos nincs meg. Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Carmen Z. Jensen
Diák
Carmen Z. Jensen


nő
Hozzászólások száma : 71
Age : 31
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Oct. 13.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus:
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 7:30 pm

naja csatlakozom az előttem szólókhoz.
Mellesleg azoknak a bizonyosoknak - lehet nem jó magatartás, de - bemutatnám milyen szép a középső ujjam na... Very Happy
poént félre: aki téged ismer az ilyet nem mondhat. Én már csak tudom. Embarassed
És szerintem minden barátod nevében szólok: Szeretünk I love you
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Férfi
Hozzászólások száma : 472
Age : 32
Localisation : Veszprém
Ismertség :
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pszichológia-szoba Right_bar_bleue

Registration date : 2007. Sep. 12.

Tituluslista
Titulus: Első évfolyam
Titulus: Prefektus
Ismertség:
Pszichológia-szoba Left_bar_bleue0/0Pszichológia-szoba Empty_bar_bleue  (0/0)

Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 8:22 pm

önbizalom... hátá... nemistom van-e XD de önkritika túlzottan is! Very Happy
Mia, tőled ezt már halottam E/1-ben :d
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pszichológia-szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pszichológia-szoba   Pszichológia-szoba Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pszichológia-szoba
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar varázslóképző :: Általános :: Csevegő-
Ugrás: